KINDLA

KINDLA
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Świętochłowice
Utworów:
3
Oglądany:
14727 razy
Założenie konta:
24 lutego 2008
Ostatnia aktualizacja:
7 maja 2010
"KONIEC" KINDLA!!!!!!!!!!
Posłuchaj najnowszego singla promującego ostatni album zespołu "Nowy dzień" p.t.:"KONIEC"
Zapraszamy.

KOCHANI!PIOSENKA "NOWY DZIEŃ" JEST PROPOZYCJĄ DO LIGI HITÓW RADIA ZET!!
PROSIMY WAS O WSPARCIE.GŁOSOWAĆ MOŻNA RAZ DZIENNIE NA STRONIE http://www.radiozet.pl/liga-hitow
WYNIKI W NAJBLIŻSZYM NOTOWANIU LIGI HITÓW - SOBOTA OD 18.00 W RADIU ZET!!
DZIĘKUJEMY!!!

Zapraszamy na stronę WWW.KINDLA.COM wszystkie bieżące wiadomości znajdziecie właśnie tam.

Już za kilka dni,na naszym profilu MUZZO.PL będziecie mogli odsłuchać remixów naszego ostatniego singla.

Zobacz klip "NOWY DZIEŃ"
http://muzyka.interia.pl/teledyski/teledysk/kindla-nowy-dzien,263580


Zobacz relacje z planu teledysku "Nowy dzień"
http://muzyka.interia.pl/teledyski/video/nowy-dzien-kindla,-1392188

Zapraszamy na koncert promujący nowy album KINDLA!
26.11.2009 CHORZOWSKIE CENTRUM KULTURY - godz.18.30.
Rezerwacje biletów: www.chck.pl

Posłuchaj nowego singla w muzzo.pl!!

Po dokładnie 3 letniej przerwie bracia KINDLA wracają z nową płytą - "NOWY DZIEŃ".
Nie znaczy to absolutnie, że przez kilka lat Marcin i Robert KINDLA zrobili sobie przerwę. Zespół intensywnie koncertował i pracował nad swoim nowym albumem.
Piosenki, które powstały przez ten czas, nie mówią już tylko o miłości, ale poruszają wiele innych stron życia takich jak nadzieja, wiara czy przyjaźń.
Prawie wszystkie kompozycje i teksty są autorstwa Marcina i Roberta. Dodatkowo 2 utwory powstały przy współpracy z niemieckim producentem Tomasem Marksem - "Gdy jesteś" oraz "Znikam".
Jest też kompozycja "Serce jak kamień" stworzona przez Fredrika i Patrika Berger ze Szwecji, do której Marcin Kindla napisał polski tekst.
"NOWY DZIEŃ" to zdaniem braci najbardziej dojrzały i najbardziej przemyślany album. Bardzo osobiste teksty, melodyjne kompozycje, ale przede wszystkim świetne brzmienie, które na pewno pozytywnie wszystkich zaskoczy!
Nad produkcją płyty czuwał Marcin Kindla z wieloletnim współpracownikiem zespołu Luqass'em Ozd. Za mix i mastering utworów odpowiedzialny jest jeden z najlepszych inżynierów dźwięku w Polsce - Jacek Gawłowski, który na swoim koncie ma wiele produkcji dla polskich gwiazd.
Prawdziwe emocje, świetne brzmienie oraz przebojowość i jakość to słowa, których najczęściej można użyć przy opisywaniu tej płyty. Najlepiej posłuchać i przekonać się o tym samemu.
Na płycie znajdzie się 11 premierowych utworów.
Album "NOWY DZIEŃ" promuje utwór o tym samym tytule, do którego powstaje właśnie teledysk.

KINDLA
to duet tworzony przez braci Marcina i Roberta Kindla. Swój zespół założyli w rodzinnych Świętochłowicach na Śląsku już kilkanaście lat temu. Grają ze sobą od zawsze...
KINDLA to jeden z nielicznych polskich zespołów pop-rockowych, który ceni sobie niezależność, co w jednym z najbardziej komercyjnych gatunków muzycznych jakim jest POP, przez niektórych skazywane jest na porażkę. Ale nie w tym przypadku.
Bracia debiutowali płytą "NIEBO BEZ GWIAZD" w 2002 roku i od tamtej pory, rzadko występując w mediach, koncertują ok.100 razy rocznie. Na ich koncertach publiczność śpiewa wszystkie utwory, co świadczy tylko o jego dużej popularności.
Na ich urodzinowym koncercie 3 lata temu w ich rodzinnym mieście pojawiło się 15 tysięcy osób!!!
Przy poprzednich krążkach współpracowali z jednymi z najbardziej znanych producentów muzycznych, m.in.: Mark Tysper (Doda, Ala Janosz) oraz Jasiu Kidawa (Feel, Wilki, E. Flinta, Pectus).W tej chwili za produkcję swoich nagrań odpowiada jeden z braci - Marcin Kindla oraz przyjaciel i współpracownik zespołu Luqass Ozd. KINDLA zawsze dbali i dbają o najwyższą jakość swoich produkcji.
Sami komponują i piszą teksty swoich utworów. Niewątpliwie największą zaletą twórczości braci są i melodyjne i przebojowe piosenki. Ich singlowe utwory cieszyły się ogromną popularnością w regionalnych stacjach radiowych, często nie opuszczały czołowych miejsc list przebojów przez kilka miesięcy!!!
Wieloletnią konsekwencję, niezależność, upór i determinację doceniła jedna z największych wytwórni w Polsce, która w 2009 roku zdecydowała się podpisać kontrakt z braćmi i wydać ich najnowszy album.
Zupełnie nowy - silny jak nigdy - KINDLA pojawi się już jesienią 2009.

Grupy

  • Użytkownik nie posiada lub nie należy do żadnej grupy